Sportsman 1000 XP


Technické parametry

Cena: 415 990 Kč

Nezávazná poptávka

Popis

Vydejte se vstříc dobrodružství. Díky nejsilnějšímu motoru ve své třídě má Sportsman XP 1000 nejen nejrychlejší akceleraci, ale také utáhne nejvíc. Nejrychleji reagující systém pohonu všech kol v oboru poskytuje téměř neomezenou trakci. Přepracované odpružení přináší více pohodlí a jistoty v těžkém terénu.

Staňte se králem terénu s nejvýkonnějším motorem ve své třídě! Dvouválcový motor ProStar se širokým rozsahem točivého momentu je snadno ovladatelný a hlavně neuvěřitelně silný, když potřebujete táhnout náklad nebo se prostě jen vyřádit.

Žádná jiná čtyřkolka si nezískala lepší pověst, pokud jde o terénní schopnosti. Žádná jiná čtyřkolka vás nenadchne takovou úrovní výkonu, pohodlí a ovladatelnosti. Se světlou výškou 29,2 cm a nezávislým zadním odpružením se zdvihem 26 cm je Sportsman 1000 XP suverénní, pohodlný, a vždy vám dodá potřebnou jistotu.

S tažnou silou 680 kg, užitečnou nosností 261 kg a robustními, ocelí vyztuženými nosiči nezastaví Sportsmana XP 1000 nic. Ať táhnete, vezete nebo se jen tak chcete projet, SPORTSMAN svoji práci vždycky zvládne a ještě vám dá opravdovou radost z jízdy.

Ve verzi s Factory Choice Trail Package má Sportsman XP 1000 ve standardní výbavě navíc spoustu prémiových doplňků. Ušetřete čas, peníze a námahu, a vylepšete svůj zážitek z jízdy. S továrně instalovanými doplňky vám nejvýkonnější čtyřkolka na světě navíc nabídne ještě lepší zážitek z jízdy.

Technické parametry

Značka: Polaris
Objem motoru (cm3): 1000
Rok Výroby: 2023
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: