Monster SP, 35 kW


Technické parametry

Cena: 14 990 €

Nezávazná poptávka

Popis

Modelová řada Monster se rozrůstá o verzi SP, která zvyšuje zážitek z jízdy díky prémiovým komponentům. Je tak ideální pro ty, kdo milují sportovní jízdu a styl inspirovaný Moto GP.  Odpružení Öhlins a homologovaný tlumič výfuku Termignoni, brzdové třmeny Brembo Stylema (R) a pneumatiky Pirelli Diablo Rosso IV. Skutečně sportovní vybavení, díky kterému si nový Monster SP zamilujete.

Zlatá přední vidlice Öhlins NIX30 umocňuje sportovní vzhled nového Monsteru SP. Spolu s homologovaným tlumičem Termignoni a předními třmeny Brembo Stylema (R) tvoří hodnotnou výbavu, která činí motocykl ještě lehčím, efektivnějším a zábavnějším při sportovní jízdě a také esteticky přitažlivějším.

Barevné provedení, které používá barvy 2022 továrního týmu Desmosedici GP, posiluje sportovní povahu nového Monsteru SP. Nápis Ducati na nádrži připomíná grafiku na Panigale V4. Červeně zbarvené sedadlo doplňuje zadní kryt s logem Monster SP a italská vlajka na potahu sedadla spolujezdce.

Nově je k základní dvouleté záruce na všechny motocykly poskytována záruka prodloužená o dalších 24 měsíců bez omezení počtu najetých km. Jedná se o výrobcem poskytovanou záruku Factory EVER RED, která má stejné podmínky jako základní dvouletá záruka. Prodloužená 4letá záruka je zahrnuta v ceně motocyklu. Prodloužená na 4 roky je také délka bezplatné asistenční služby.

Technické parametry

Značka: Ducati
Objem motoru (cm3): 820
Rok Výroby: 2024
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: