HYPERMOTARD 698 MONO RVE


Technické parametry

Cena: 13 390 €

Nezávazná poptávka

Popis

Nepřehlédnutelný styl

Skutečný supermotard je jednoválec. A to je vše. Jednoduchý, kompaktní, štíhlý a agresivní. Design Hypermotardu 698 Mono se soustředí na tyto prvky, které se snoubí se sofistikovanými a čistými liniemi, kterými vyniká každá Ducati. Ve verzi RVE je design zdůrazněn zbarvením ve stylu graffiti.

 

659 ccm sofistikovanosti

Název Superquadro Mono odkazuje na extrémní poměr vrtání a zdvihu o hodnotě 1,86, který Mono sdílí s dvouválcovou variantou motoru Superquadro použitou pro 1299 Panigale. Píst má obří průměr 116 mm, naproti tomu zdvih je ultrakrátký 62,4 mm. Extrémní jsou i velké titanové sací ventily o průměru 46,8 mm. K tomu je zde pro Ducati typický Desmodromický ventilový rozvod. To vše umožňuje extrémní otáčky motoru až 10.250/minutu. Sečteno, podtrženo - extrémní parametry pro extrémní zábavu.

 

Elektronika ve službách zábavy

Elektronický balíček Hypermotard 698 Mono obsahuje mnoho ovládacích prvků, které najdete na Panigale V4, ale pro tento motocykl byly vyvinuty zcela nové strategie Cornering ABS a Ducati Wheelie Control. To umožňuje méně zkušeným jezdcům užít si jízdu s podporou elektronických systémů, aniž by se zapomnělo na pokročilé jezdce, kteří mohou bezpečně a opakovaně dosáhnout maximálního výkonu.

 

Prodloužená záruka 4Ever Ducati

Nově je k základní dvouleté záruce na všechny motocykly poskytována záruka prodloužená o dalších 24 měsíců bez omezení počtu najetých km. Jedná se o výrobcem poskytovanou záruku Factory EVER RED, která má stejné podmínky jako základní dvouletá záruka. Prodloužená 4letá záruka je zahrnuta v ceně motocyklu. Prodloužená na 4 roky je také délka bezplatné asistenční služby.

 

Technické parametry

Značka: Ducati
Objem motoru (cm3): 660
Rok Výroby: 2024
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: