RZR 64 XP4 1000 EPS


Technické parametry

Cena: 759 990 Kč

Nezávazná poptávka

Popis

Mějte vše pod kontrolou i v tom nejdrsnějším terénu díky extrémnímu výkonu, 45,7 cm využitelného zdvihu a masivní přilnavosti 29palcových pneumatik. Od výjimečného agresivního designu, vynikajících terénních schopností až po propracovaný interiér - výkon ještě nikdy nevypadal lépe.

RZR XP 4 1000 nově definuje svoji kategorii ve všech ohledech. RZR XP 4 1000 je dokonalou kombinací výkonu, obratnosti a vynikajících jízdních vlastností. Perfektně vyladěné pérování a robustní podvozek vám dávají jistotu a kontrolu i v nejtěžším terénu.

RZR XP 4 1000 je drsný a svalnatý když se odhodlaně vrhá do dalších a dalších dobrodružství. Čím horší cesty, tím líp. A všude funguje stejně dobře, jako vypadá. Prémiové digitální přístroje optimalizují interakci mezi jezdcem a strojem a ostré LED akcenty vás spolehlivě odliší od ostatních.

Prozkoumejte nové trasy, mějte dokonalý přehled o vozidle, propojte se s přáteli. K tomu navigace, mapování pomocí GPS, diagnostika vozidla, to je systém Ride Command. Lze dokoupit jako příslušenství.

Pravděpodobně neexistuje terénní side by side, se kterou by zdolávalo terén více rekreačních pilotů a závodníků, než Polaris RZR. Díky promyšlené konstrukci a dokonale vyladěnému podvozku je RZR XP 4 1000 ideální syntézou výkonu a ovladatelnosti.

 

Technické parametry

Značka: Polaris
Objem motoru (cm3): 1000
Rok Výroby: 2023
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: