Zajímavosti

 

O značce Ducati

Ducati je italská firma zabývající se výrobou motocyklů. Založili ji v roce 1926 tři bratři Adriano, Marcello a Bruno Ducati v Bologni v Itálii a původně vyráběli elektronky, kondenzátory a různé součástky pro radiopřijímače. Motocykly se zde začaly vyrábět až po druhé světové válce. Motocykly Ducati jsou známé především desmodromickým rozvodem a svými úspěchy v Mistrovství světa superbiků a v MOTO GP.

Sortiment motocyklů Ducati je velmi široký a uspokojí potřeby zákazníků, ať už chtějí mít špičkovou závodní techniku na okruhové ježdění, nebo preferují cestování popř. chtějí stroj na městské ježdění.

K motocyklům Ducati poskytujeme prodlouženou záruku EVER RED.

Naším cílem je poskytovat excelentní profesionální služby při zachování osobního přístupu. Práce pro nás není jen zaměstnáním, sdílíme vášeň našich zákazníků, vášeň pro Ducati. Chceme, aby Vám Váš motocykl Ducati dělal jen radost a abyste byli hrdí na to, že jej vlastníte.

Motocykly Ducati pozná každý, kdo se jen trochu zajímá o jednostopé stroje, už na první pohled. Typickým znakem produktů továrny z Boloně jsou totiž vidlicové motory s válci ve tvaru písmene "L" - jeden válec je umístěn naležato, zatímco druhý na výšku. Italský výrobce, jehož historie se začala psát 4. července 1926, dnes patří do koncernu Volkswagen. A v německých rukou přitom továrna po letech přežívání konečně chytila "druhý dech".

Občas je označována za motocyklový ekvivalent Ferrari. Tohle přirovnání přitom není rozhodně nepřesné, podobně jako rudé stroje z Maranella má za sebou Ducati řadu úspěchu na sportovním poli.

V současné době firmu vlastní společnost Audi/Lamborhini.

Zobrazit více

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: