Zajímavosti

 

O značce Polaris

Polaris je americká firma vyrábějící prémiové čtyřkolky a UTV off-road vozidla pro práci i zábavu. Polaris vznikl roku 1954 v Minesotě kde na počátku vyráběli stroje pro zemědělce a sněžné skútry, které vyrábějí dodnes a jsou v tomto segmentu absolutní špičkou. Roku 1985 vyrobili v závodě ve městě Minesota první čtyřkolu, která po technické stránce byla v této branži na absolutním vrcholu a po celém světě měla obrovský úspěch. Od roku 1997 Polaris vyrábí UTV stroje RANGER a vytváří novou kategorii užitkových off-road vozidel, které jsou velkým pomocníkem při práci zemědělcům, hospodářům, myslivcům, v komunálních službách, záchranářům, aj.

Vozidla kategorie Side by side, lehké a výkonné off-road vozidla, které jsou určeny pro zábavu vznikly na požadavek americké armády a staly se u veřejnosti velice oblíbené. Polaris naslouchá svým zákazníkům a proto vznikl Polaris RZR. Tyto vozidla jsou velice obratné, silné, ovladatelné a zábavné.

Polaris vyniká svou konstrukcí, silnými a spolehlivými motory, výjimečným pohonem 4x4, robustností konstrukcí a celkovou jednoduchostí celku.

Se značkou POLARIS si uživatel kupuje prémiový produkt vysoké kvality a užitné hodnoty.

Zobrazit více

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: