Multistrada 950 S


Technické parametry

Cena: 422 000 Kč

Nezávazná poptávka

Popis

Verze na drátových kolech 439.000,–
!!! TOURING PAKET ZDARMA!!!


semiaktivního podvozku DSS, Cornering ABS, LED osvětlení s přisvěcováním do zatáček, bezlíčkovým zapalování a automatickým vypínám blinkrů a mnoha dalších vymožeností.

Multistrada 950 S je osazena novými litými koly, která jsou oproti předchozí generaci lehčí a pěknější. Přední ráfek má rozměr 19 x 3.00, zadní 17 x 4.50 palce. Alternativně si lze tento model přát i na drátěných kolech stejných rozměrů.

Design nové generace Multistrady 950 harmonicky kombinuje stylistické prvky modelové řadyMultistrada. Nová barevná kombinace světle šedé s červeným rámem dává vyniknou čistým liniím motocyklu.

Od modelového roku 2020 poskytuje Ducati na všechny modely Multistrada záruku prodlouženou o 24 měsíců. Celkem tedy 2+2 roky tovární záruky.

přepínání jízdních režimů, semiaktivní elektronické odpružení (DSS) EVO, ABS Bosch s funkcí brždění v náklonu, DTC (osmistupňová kontrola trakce), Ride by Wire, plně LED osvětlení, přední světlomet s technologií DCL (přisvícení do zatáčky), automatická deaktivace směrových světel, podsvícená tlačítka, asistent rozjezdů (VHC), rychlořazení up/down (DQS), tempomat, bezklíčové ovládání

Technické parametry

Značka: Ducati
Objem motoru (cm3): 950
Rok Výroby: 2021
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: