Panigale V4 R


Technické parametry

Cena: 1 010 000 Kč

Nezávazná poptávka

Popis

V4R je vrcholným vyjádřením závodní DNA značky Ducati. Je tak blízká závodním speciálům, jako nikdy jiný model předtím. Maximálně naplňuje tři klíčové hodnoty: styl, sofistikovanost a výkon. Čistý závodní adrenalin pod kontrolou.

Desmosedici Stradale R má oproti motoru z V4 objem snížený na 998 ccm a je točivější. Výkon vystoupal na 221 koní v 15.250 otáčkách, při využití výfukového systému Akrapovic dokonce na 234 koní v 15.500 otáčkách. 

Panigale V4R využívá výhod suché spojky, kterými je zejména možnost volby tuhosti pružin, snadná servisovatelnost anebo třeba neznečišťování motorového oleje otěrem ze spojkových lamel. V neposlední řadě se tak vrací ikonický zvuk, tak dobře známý všem pravověrným Ducatistům.

jízdní režimy (Race, Sport, Street), Bosh Cornering ABS EVO, Ducati kontrola trakce (DTC) EVO, kontrola zvedání předního kola (DWC) EVO, kontrola prokluzu (DSC), motorová brzda (EBC) EVO, automatická kalibrace pneu, Ducati asistent rychlých startů (DPL), rychlořazení (DQS) up/down EVO, FULL LED osvětlení s denním svícením (DRL), tlačítka pro rychlonastavení, GPS modul, Lap timer EVO (měřič kol), PIT Limiter (omezovač rychlosti), automatické vypínání směrových světel, Lithium-ion akumulátor, kovaná kola Marchesini, karbonový přední blatník, High-flow vzduchový filtr, záslepky uchycení zrcátek a držáku RZ, Ducati Data Analyser+ (DDA+)

Technické parametry

Značka: Ducati
Objem motoru (cm3): 1100
Rok Výroby: 2020
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: