Multistrada 1260 Pikes PeakTechnické parametry

Cena: 23 990 €

Nezávazná poptávka

Popis

Nový motor s mocnou dodávkou výkonu již od nízkých otáček a sportovní Öhlins podvozek činí Multistradu 1260 Pikes Peak královnou horských terénů. Nezaměnitelné lakování odkazuje na stroj, se kterým Ducati opakovaně triumfovala v závodě The Pikes Peak International Hill Climb Race.

Charakteristickým rysem Multistrady 1260 Pikes Peak jsou kovaná kola a karbonové doplňky, které umocňují sportovní styl tohoto stroje a snižují hmotnost o 3 kg. Rychlořazení DQS a odpružení Öhlins umožňují opravdu agresivní jízdu.

Extrémní závod do vrchu, Pikes Peak International Hill Climb, se koná v amerických Rocky Mountains poblíž Colorado Springs. Na 20 km trať vystoupá z 2.800 do 4.300 m. n. m. a to už mnohým strojům vezme dech. Ducati zde triumfovala v nejsilnější motocyklové kategorii se sériovou Multistradou hned třikrát po sobě.

Od modelového roku 2020 poskytuje Ducati na všechny modely Multistrada záruku prodlouženou o 24 měsíců. Celkem tedy 2+2 roky tovární záruky.

jízdní režimy, ABS Bosch s funkcí brždění v náklonu, Ducati kontrola trakce (DTC), Ducati Wheelie kontrola (DWC), asistent rozjezdů (VHC), tempomat, bezklíčové ovládání Hands-Free, podsvícené přepínače na řídítkách, automatická deaktivace směrových světel, TFT displej, rychlořazení up/down (DQS), multimediální systém (DMS), Full LED osvětlení s funkcí přisvícení do zatáčky, kované ráfky z lehké slitiny, karbonová koncovka TERMIGNONI, karbonový větrný štít, přední blatník, kryt spínací skříňky a boční kryty

Technické parametry

Značka: Ducati
Objem motoru (cm3): 1250
Rok Výroby: 2020
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: