Multistrada 1260Technické parametry

Cena: 16 990 €

Nezávazná poptávka

Popis

Nová Multistrada 1260 maximalizuje koncept všestrannosti. Nový motor umožňuje lepší využitelnost v nízkých otáčkách, nový podvozek a nejmodernější elektronika zlepšují kontrolu a ovladatelnost motocyklu v jakýchkoli podmínkách. Díky možnosti přepínání jízdních režimů máte 4 motocykly v jednom.

Multistrada 1260 může směle sloužit jako technologický referenční bod  - o maximální bezpečnost  se stará platforma IMU, která spravuje ABS s funkcí brždění v náklonu  i přisvěcování do zatáčky. A dále například asistent rozjezdu do kopce (VHC), kontrola trakce (DTC), kontrola zdvihání předního kola (DWC) a další systémy.

Od modelového roku 2020 poskytuje Ducati na všechny modely Multistrada záruku prodlouženou o 24 měsíců. Celkem tedy 2+2 roky tovární záruky.

jízdní režimy, ABS Bosch s funkcí brždění v náklonu, Ducati kontrola trakce (DTC), Ducati Wheelie kontrola (DWC), asistent rozjezdů (VHC), tempomat, bezklíčové ovládání Hands-Free, podsvícené přepínače na řídítkách, automatická deaktivace směrových světel, LCD displej, připrava pro rychlořazení up/down (DQS) a multimediální systém (DMS)

Technické parametry

Značka: Ducati
Objem motoru (cm3): 1250
Rok Výroby: 2020
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: