Panigale V4


Technické parametry

Cena: 25 990 €

Nezávazná poptávka

Popis

Panigale V4 2020 si bere to nejlepší z MotoGP technologií a přibližuje tak tento exkluzivní svět běžným uživatelům. Nová Panigale V4 je díky vylepšené aerodynamice ještě rychlejší, stabilnější a snadněji ovladatelná než ta předchozí.

Jedná se o první sériový čtyřválec Ducati. Díky přístupu typickému pro závodní svět, který byl aplikován při vývoji tohoto motoru, disponuje Desmosedici Stradale impozantní charakteristikou: V4 s úhlem válců 90 stupňů a objemem 1.103 ccm, protiběžným klikovým hřídelem, Desmodromickým ventilovým rozvodem a 4 ventily na válec.

O to, aby byla brutální síla nové V4 za všech okolností ovladatelná, se stará nová inerciální platforma 6D IMU, která zaznamenává a vyhodnocuje rozsáhlé množství ukazatelů. Na údajích této platformy pracují systémy jako Cornering ABS Evo, DTC Evo, DSC Evo, DQS Evo a další.

jízdní režimy (Race, Sport, Street), Bosh Cornering ABS EVO, Ducati kontrola trakce (DTC) EVO 2, kontrola zvedání předního kola (DWC) EVO, kontrola prokluzu (DSC), motorová brzda (EBC) EVO, automatická kalibrace pneu, Ducati asistent rychlých startů (DPL), rychlořazení (DQS) up/down EVO 2, FULL LED osvětlení s denním svícením (DRL), tlumič řízení Sachs tlačítka pro rychlonastavení, automatické vypínání směrových světel, sedlo a stupačky spolujezdce

Technické parametry

Značka: Ducati
Objem motoru (cm3): 1100
Rok Výroby: 2024
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: