RZR XP 1000


Technické parametry

Cena: 623 990 Kč

Nezávazná poptávka

Popis


Pravděpodobně neexistuje terénní side-by-side, se kterou by jezdilo víc závodníků a rekreačních pilotů, než Polaris RZR. Díky propracované konstrukci a dokonale vyladěnému podvozku je RZR XP 1000 ideální syntézou výkonu, ovladatelnosti a agility.

Srdcem modelu RZR XP 1000 je motor. Motor, který má výkon neustále po ruce, výkon suverénní a snadno ovladatelný. 110 koní a obrovský točivý moment vás bez milosti vystřeluje ze zatáčky do zatáčky. Pozor, je to návykové.

Skály, pařezy, kameny, bahno, sypký písek nebo padlé kmeny nejsou pro RZR XP 1000 žádné překážky. Extrémně výkonné odpružení zvládne všechny výzvy. S využitelným zdvihem 45,7 cm a závodními tlumiči Walker Evans zkrotíte chaos terénu a budete mít nad jízdou naprostou kontrolu.

Těšte se na jedinečné off-roadové zážitky. Díky vynikající ovladatelnosti, hbitosti a citlivosti reaguje RZR XP 1000 tak rychle, jako by vám četl myšlenky. RZR XP 1000 je dokonalou kombinací podvozku, odpružení, geometrie řízení, výkonu a trakce, vyladěnou pro rekreační ježdění i mistrovské tituly.

Technické parametry

Značka: Polaris
Objem motoru (cm3): 1000
Rok Výroby: 2023
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: