Panigale V4 R


Technické parametry

Cena: 43 490 €

Nezávazná poptávka

Popis

Panigale V4 R je vrcholným vyjádřením závodní DNA značky Ducati. Je tak blízká závodním speciálům, jako nikdy jiný model předtím. Maximálně naplňuje tři klíčové hodnoty značky Ducati: styl, sofistikovanost a výkon. Čistý závodní adrenalin pod kontrolou.

Srdcem Panigale V4 R je nový motor Desmosedici Stradale R o objemu 998 ccm, motor schopný dosáhnout maximálních otáček 16 500 ot./min na šestý převodový stupeň (16 000 v ostatních poměrech) a poskytovat maximální výkon 218 HP při 15 500 ot./min. Při použití kompletního výfukového systému Akrapovič roste výkon až na 237 HP. Tím Ducati nastavuje laťku ostatním supersportovním motocyklům stejného objemu. Ze závodního světa pocházejí písty s novou geometrií a povrchovou úpravou, agresivnější profil sací vačky a stejný převodový poměr, jaký používají motocykly soutěžící ve World Superbike, stejně jako nová lehčí suchá spojka.

Panigale V4R využívá výhod suché spojky, kterými je zejména možnost volby tuhosti pružin, snadná servisovatelnost anebo třeba neznečišťování motorového oleje otěrem ze spojkových lamel. V neposlední řadě se tak vrací ikonický zvuk, tak dobře známý všem pravověrným Ducatistům.

 

Technické parametry

Značka: Ducati
Objem motoru (cm3): 1100
Rok Výroby: 2024
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: