Multistrada V4 Rally


Technické parametry

Cena: 26 190 €

Nezávazná poptávka

Popis

Nová Multistrada V4 Rally je ideálním společníkem na cesty za všech podmínek, stejně snadná a intuitivní v městské džungli i na těch nejodvážnějších off-roadových trasách. Vysoce výkonná, robustní a spolehlivá díky motoru V4 Granturismo vás doveze, kamkoli si vaše dobrodružné srdce přeje. S novou Multistradou V4 Rally, která je navržená pro jízdu na dlouhé vzdálenosti v jakémkoli terénu, si můžete užívat zvýšeného pohodlí a většího dojezdu.

 

Nová hliníková 30litrová nádrž zajišťuje větší dojezd a vedla k úplnému přepracování přední části motocyklu. Nové deflektory omezují turbulence pro jezdce a spolujezdce a omezují proudění vzduchu v chladném počasí. Prodloužená zadní část a výrazně dělená sedla zaručují pohodlí pro jezdce i spolujezdce.  

Na výběr ze dvou barev - Ducati červené a nově Aluminium& Matt Black - barevná kombinace, kde vyniká broušená hliníková nádrž v kombinaci s matnou černou a červenými detaily.

Multistradu V4 Rally pohání motor V4 Granturismo, který se tak osvědčil v Multistradě V4. Lehký, kompaktní a výkonný motor navržený pro cestování na dlouhé vzdálenosti se servisním intervalem 60 000 km.

Vysoká úroveň špičkové elektronické výbavy patří ke standardu modelové řady Multistrada V4 a přebírá ji i verze Rally. Každá tak má přední a zadní radar s adaptivním tempomatem a detekcí mrtvého úhlu, stejně jako jízdní režimy s novým režimem Off-Road Power Mode, který omezuje výkon na 115 HP. Nechybí ani nové odpružení Skyhook DSS EVO se zdvihem zvýšeným na 200 mm, automatickým vyrovnáváním, minimálním předpětím a možností doplnění sady na snížení odpružení.


MTS V4 RALLY ČERVENÁ: 26.190,– EU
MTS V4 RALLY ČERNÁ: 26.690,– EU

MTS V4 RALLY FULL ADVENTURE ČERVENÁ: 29.990,– EU
MTS V4 RALLY FULL ADVENTURE ČERNÁ: 30.490,– EU
 

Technické parametry

Značka: Ducati
Objem motoru (cm3): 1150
Rok Výroby: 2023
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: