Monster Plus SKLADEM, AKCE: -20.000,- na doplňky


Technické parametry

Cena: 12 690 €

Nezávazná poptávka

Popis

!!! AKCE: Sleva ve výši 20.000,– Kč na vybrané originální příslušenství Ducati nebo oblečení z kolekce Ducati Apparel!!!

více k uvedené akci na: https://www.ducati-czech.cz/aktualni-nabidka/nove-motocykly-s-bonusem-az-40000_13/

MONSTER+ ČERVENÝ - 12.690,– EU
MOSTER+  ŠEDÝ/ČERNÝ - 12.890,– EU
MONSTER+ BÍLÝ - 12.890,– EU

Nový Monster zcela jistě představuje novou kapitolu v pojetí kategorie naked-biků Ducati. Rám je jasně inspirovaný Superbikem Panigale a umožňuje výrazné snížení hmotnosti motocyklu. Design je předurčen maximální snahou o dosažení kompaktnosti stroje při zachování čistých linií.

Součástí elektronické výbavy nového Monsteru je plně nastavitelné ABS s funkcí brždění v náklonu (Cornering ABS), kontrola trance a kontrola zvedání předního kole (Wheelie control). Sportovní charakter motocyklu podtrhuje funkce Launch Control, která umožňuje bleskurychlé starty. Vyjímečné technologie obvykle vyhrazené supersportovním motocyklům se v nové Monsteru nabízí všem nadšencům s jediným cílem - dosáhnout prvotřídní zábavy při jízdě.

Pro dosažení snadné ovladatelnosti, zvláště v malých rychlostech, má nový Monster úhel řízení 36 ° (+ 7 ° ve srovnání s M821). Řídítka jsou o 7 cm blíže k trupu jezdce, což umožňuje vzpřímenější jízdní polohu a snadnější kontrolu stroje. V kombinaci s nižší celkovou hmotností je nový Monster ideální stroj i do městského provozu.

Technické parametry

Značka: Ducati
Objem motoru (cm3): 950
Rok Výroby: 2024
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: