701 Enduro LR


Technické parametry

Cena: 285 000 Kč

Nezávazná poptávka

Popis

Rally Kit, LED světlo a blinkry, plotna na zavazadlo,

Koupeno v ČR, záruka, krásný stav, nevyužitá

 

PERFEKTNÍ KOMBINACE

Díky schopnosti dobýt městské prostředí a zrádný terén se stejným vyrovnáním dosahuje model 701 ENDURO LR další úroveň všestrannosti. Model 701 ENDURO LR, který byl vyšlechtěn z desetiletí rodokmenu vítězného na mistrovství světa enduro a byl smíchán s více než stoletou zkušeností s motocykly, kombinuje vysoký výkon s typickou švédskou funkčností ve stylovém a moderním designu.

DVOJITÁ NÁDRŽ

V kombinaci s 13 litrovou samonosnou zadní pomocnou rámovou palivovou nádrží nabízí dokonale integrovaná přední nádrž další objem paliva 12 litrů, což modelu 701 ENDURO LR poskytuje efektivní dosah + - 500 km pro terénní jízdu na dlouhé vzdálenosti. Konstrukce z jednoho kusu je vyrobena z polyamidu odolného proti nárazu. Přívod paliva lze snadno zvolit při jízdě pomocí spínače namontovaného na řídítkách, protože každá nádrž má samostatné palivové čerpadlo.

PŘEDNÍ ODPRUŽENÍ

Přední vidlice WP XPLOR poskytuje 250 mm pojezd kol a schopný výkonu specificky zaměřeného na jízdu enduro. Vidlice se skládají z otevřeného rozvržení kazety s pružinou v každém obvodu a funkcí děleného tlumení, přičemž levá noha je určena pro tlumení tlaku a tlumení odskočení pravé vidlice.

ZADNÍ ODPRUŽENÍ

Vysoce výkonný zadní tlumič WP XPLOR je kompletně nastavitelný pro kompresi a odraz. Systém je propojen s tažným systémem s geometrií terénu a 250 mm zdvihu zadního kola a zajišťuje nepřekonatelnou schopnost terénu.


 

Technické parametry

Značka: Husqvarna
Objem motoru (cm3): 700
Rok Výroby: 2020
Stav: ojetá
Najeto: 1900 km

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: