Multistrada V4 S, AKCE: -40.000,- sleva na doplňky


Technické parametry

Cena: 22 990 €

Nezávazná poptávka

Popis

!!! AKCE: Sleva ve výši 40.000,– Kč na vybrané originální příslušenství Ducati nebo oblečení z kolekce Ducati Apparel!!!

více k uvedené akci na: https://www.ducati-czech.cz/aktualni-nabidka/nove-motocykly-s-bonusem-az-40000_13/

 

KONCEPT
Hladký projev nového motoru Granturismo V4 s výkonem 170 HP, inovativní podvozek a ergonomická řešení, nejpokročilejší elektronika Ducati a první přední a zadní radarový systém na motocyklu na světě umožňují nejzábavnější, nejuniverzálnější a nejintuitivnější zážitek z jízdy.

DESIGN
Aerodynamika formuje design nové Multistrady V4, a to jak ke zvýšení stability, tak k zajištění tepelného a aerodynamického pohodlí za všech jízdních podmínek. Ergonomie vychází především z potřeb jezdce a spolujezdce. Motocykl je navržen tak, aby posádce poskytl maximální komfort a radost z jízdy.

MOTOR
Tři roky vývoje a společného úsilí inženýrů Ducati daly život pohonné jednotce zcela nové koncepce. Motor Granturismo V4 je velmi výkonný motor s výkonem 170 koní, hladký a plynulý při nízkých otáčkách, progresivní a pevný ve středních otáčkách, se špičkovým točivým momentem 125 Nm v necelých 9 tis. ot. Opravdu vzrušující při vysokých otáčkách. Vynikající za všech podmínek, ideální pro všechny jízdní režimy.

SERVIS 60.000KM!!
Toto je interval pro kontrolu ventilových vůlí. Toto je hodnota, která demonstruje robustnost a životnost tohoto nového motoru. Číslo, které pro jezdce znamená především jednu věc: více času na užívání si jízdy. Know-how vyvinuté v desmodromickém systému, aplikované na pružinový ventilový systém, umožňuje prodloužit interval kontroly vůle ventilů na 60 000 km. Ve srovnání s průměrem 25 000 km v segmentu cestovních motocyklů jde o více než dvojnásobek.

Za příplatek lze získat výbavu Radar, umožňující poprvé na motocyklu využití adaptivního tempomatu a dalších funkcí.

MULTISTRADA V4S / litá kola - červená barva - 22.990,– EU
                                                   - šedá/bílá barva - 23.290,– EU
                                   
                                   / drátěná kola - červená barva - 23.690,– EU
                                                           - šedá/bílá barva - 23.990,– EU

Technické parametry

Značka: Ducati
Objem motoru (cm3): 1150
Rok Výroby: 2024
Stav: nová
Najeto: neuvedeno

#G4R

© Copyright 2019 G4R

Vytvořili v: