PŮJČOVNA ČTYŘKOLEK

Adrenalin z rychlé jízdy mimo hlavní silnice. Poměření sil a schopností v terénu.  Výzva na nevšedním stroji s velkým výkonem je velmi lákavá pro všechny muže a jistě i pro nejednu akční ženu. Nabízíme vám tento ojedinělý zážitek bez nutnosti velké investice do vlastní čtyřkolky nebo zařizování náročného vybavení. Nejsme jen autorizovanými prodejci čtyřkolek, jsme i půjčovna čtyřkolek!  Naše půjčovna čtyřkolek vám zprostředkuje kompletní servis. Jsme tu každý den i pro ty, kteří si chtějí pouze jeden den zpestřit nevšedním výletem v sedle mocné čtyřkolky.

Naše půjčovna čtyřkolek vám kdykoli poskytne skvělý stroj POLARIS Sportsman XP850.

A nejen ten - čtyřkolky jsou pro vás vždy 100% připravené včetně jezdeckého vybavení a pro jejich ovládání vám postačí řidičský průkaz skupiny B (osobní automobil).

Najdete-li v rychlé a nespoutané jízdě zalíbení, rádi se staneme vaším stálým partnerem. Inspirujte se v prostorách naší prodejny čtyřkolek, podlehněte kouzlu jedinečných strojů. Staňte se vášnivým řidičem!

Jízda na čtyřkolce se může stát i velmi originálním dárkem pro vaše přátele. Jistě potěší vašeho šéfa, může zazářit jako netradiční svatební dar. Zapomeňte na konvence, prožijte chvíle opravdové svobody a nespoutanosti.

Čtyřkolky můžeme doporučit i jako vynikající pracovní nástroj, obzvláště pro práci v obtížně přístupném terénu. Pro plánované práce vám rádi doporučíme nejen samotnou čtyřkolku, ale i další přídavné vybavení. Tyto stroje vám mohou přinést radost a potěšení, ale také výrazně ulehčit namáhavou práci.

 

Copyright G4R.cz

 

webdesign by Lewest.cz www.lewest.cz