PRODEJ ČTYŘKOLEK & MOTOREK

Responsive image
Ducati je italská firma zabývající se výrobou motocyklů. Založili ji v roce 1926 tři bratři Adriano, Marcello a Bruno Ducati a původně vyráběli elektronky, kondenzátory a různé součástky pro radiopřijímače. Motocykly se zde začaly vyrábět až po druhé světové válce. Motocykly Ducati jsou známé především desmodromickým rozvodem a svými úspěchy v Mistrovství světa superbiků. V současné době firmu vlastní společnost Audi.

Produkty zde 

 

Responsive image
Je americký výrobce čtyřkolek, UTV vozidel, elektro vozidel, sněžních a vodních skůtrů. Polaris vyrábí i pod značkou Indian Motorcycles a Victory Motorcycles motocykly. Čtyřkolky Polaris jsou prémiovým Hi-Tech výrobkem, které používají uživatelé pro práci i pro zábavu kde ocení unikátní pohon 4x4. Mezi naše zákazníky používající čtyřkolky Polaris patří armáda, hasiči a záchranáři. Jsou velkým pomocníkem v zemědělství, lesnictví a rybníkářství. Čtyřkolky Polaris používají naši zákazníci i v komunálních službách.

Produkty zde 

 

Responsive image
Power Co., Ltd. se zabývá produkcí kvalitních užitkových čtyřkolek. Čtyřkolky CFMOTO patří mezi nejprodávanější po celém světě, v České a Slovenské republice jsou dlouhodobě na špičce prodejnosti. Továrna CFMOTO rovněž patří mezi nejmodernější a nejlépe vybavené továrny na výrobu čtyřkolek na světě. Založena byla již v roce 1989 a nyní zaměstnává více než 1000 lidí. Mezi hlavní produkty CFMOTO patří skůtry, motocykly, užitkové čtyřkolky, pracovní čtyřkolky, nákladní čtyřkolky UTV (side-by-side) a samostatné motorové jednotky. V České a Slovenské republice jsou čtyřkolky CFMOTO známé pod jménem GLADIATOR.

Produkty zde 

 

Responsive image
je od roku 1904 italský výrobce motocyklů specializovaný převážně na off-road. Beta je přední výrobce soutěžních endur a triálů, který do roku 2009 úzce spolupracoval s KTM jejichž motory Beta používala ve svých motocyklech. Od roku 2010 Beta používá motory vlastní konstrukce, které patří k nejmodernějším v off-road segmentu. Motocykly Beta slaví velké úspěchy v motoristickém sportu, ale i v testech kde obsazuje přední příčky. Beta vyrábí motocykly v objemu motoru od 50ccm do 500ccm.

Produkty zde 

 

 

Copyright G4R.cz

 

webdesign by Lewest.cz www.lewest.cz